keskiviikko 21.11.2018 Hilma

Asiaa läheltäsi

Yhteystiedot

Pielaveden toimisto

Laaksotie 28,
72400 Pielavesi
Asiakaspalvelupiste avoinna: ma, pe klo 9-14

Puhelinpalvelu ma-pe 8-16 p. 017 288 7781

Keiteleen toimisto

Pikonmäentie 1
72600 Keitele
avoinna pe 9-12

Sähköposti

Asiakaspalvelu, ilmoitukset ja tilaukset: asiakaspalvelu@pielavesi-keitele.fi
Toimitus: pieke@pielavesi-keitele.fi

Puhelin

Asiakaspalvelu: 017 288 7781
Päätoimittaja: 040 565 1947

Löydät meidät myös täältä

facebook

Toimitus

Heli Roivainen

päätoimittaja 040 565 1947 heli.roivainen@pielavesi-keitele.fi
Heli Roivainen

Elisa Nuutinen

toimittaja 0400 340 405 elisa.nuutinen@pielavesi-keitele.fi
Elisa Nuutinen

Teppo Komulainen

toimittaja (osa-aikainen) 050 462 4649 teppo.komulainen@pielavesi-keitele.fi
Teppo Komulainen

Mediamyynti

Susanna Kukkola

myyntineuvottelija 050 5500 557 susanna.kukkola@media.fi
Susanna Kukkola

Irja Kauppinen

aluemyyntipäällikkö 050 5398 757 irja.kauppinen@media.fi

Joni Mononen

myyntineuvottelija 040 5645 639 joni.mononen@media.fi

Jouni Puustinen

myyntineuvottelija 050 4006 234 jouni.puustinen@media.fi